Vzduchotechnika a klima ve stáji, osvětlení stáje

Pro vytvoření správného klima ve stáji nabízíme:

Různé typy ventilátorů – různé průměry, výkony; Aktivní větrání  - rukávcové (tubusové) větrání -  velmi vhodné do teletníků; Navíjecí vrata –  s ručním pohonem, elektrickým pohonem, dálkovým ovládání; Boční svinovací plachty – navíjení s pomocí ručního ovládání, ovládání meteorologickou stanicí; Větrací hřebenové  štěrbiny; Protiprůvanové sítě – různé průměry ok sítí, různé barvy; Lamelové průchody

Zvlhčování vzduchu

Zvlhčování vzduchu  je určeno ke zkvalitnění klimatu ve stáji především za vyšších teplot v letním období.

Osvětlení stáje

Osvětlení stáje má vliv na příjem krmiva a tím i na užitkovost dojnic. Pro osvětlení stájí se používají světla s kombinovaným provozem (denní a noční svícení). Pro osvětlení stájí, hal, skladů a pod. navrhujeme především úsporná LED prachotěsná svítidla FARMSVIT s kovovým korpusem a skleněným krytem, která vynikají dlouhou životností a snadno se udržují. Důležitým technickým detailem těchto svítidel je samostatné uložení zdroje tak, aby bylo zaručeno jeho správné chlazení.

Pro osvětlení dojíren a ostatních místrností s klasickými zářivkami, doporučujeme využít také naše prachotěsná svítidla FARMSVIT. V nabídkce máme také řadu FARMSVIT - LED svítidla venkovní, pro pouliční osvětlení areálů.

 

Napište nám svůj dotaz

Vaše adresa slouží pouze pro zpětnou odezvu.