Napájení skotu

Zajištění dostatečného množství vody pro chovaná zvířata je podmínkou dosažení jejich vysoké užitkovosti. Všechny nerezové napájecí žlaby značky FARMTEC jsou české výroby (vývoj, výroba i montáž) v různých variantách podle kategorie zvířat a místa instalace žlabů.

Napájecí žlab III. generace (v prodeji od května 2020) se skládá ze dvou samostatných částí. Z nohy žlabu (může být žárově zinkovaná Z nebo nerezová N a ve variantě do betonu nebo na beton) a tělesa žlabu (to se skládá ze žárově zinkovaného skeletu a nerezové vany, v níž je vodní hladina).

              

Nabídka napájecích žlabů:

  • Nerezové vyhřívané napájecí žlaby se zátkou
  • Nerezové nevyhřívané napájecí žlaby se zátkou

Napájecí žlaby lze uplatnit u všech kategorií skotu, ovcí a koz a také u koní. 

Naše napájecí žlaby v zimě nezamrznou - noha i tělo žlabu jsou izolované – noha polystyrenem, tělo žlabu – minerální izolační vatou. Výhřevný kabel je umístěn ve dvojitém dně napájecího žlabu, v noze žlabu na přívodu vody je výhřevný samoregulační kabel.

Snadné a rychlé čištění našich žlabů - celá vnitřní plocha žlabu pod vodou (stěny a dno) je přístupná, hladká a bez překážek. Snadné je také čištění plovákové komory - nerezový kryt komory zamezuje přístupu zvířat k plováku, pro obsluhu je však otevírání krytu rychlé a jednoduché bez použití nářadí.

Velká variabilita provedení žlabů - je možné zvolit levé nebo pravé umístění vypouštěcího hrdla, materiál nohy žlabu a způsob jejího kotvení, vypouštěnou vodu při čištění žlabu je také možné napojit přímo do kanalizace (zejména u stlaných provozů). Nohy žlabů jsou připraveny pro jednoduchou instalaci vnějšího vývodu tlakové vody, čímž pomocí rychlospojky a zahradní hadice získáte v okolí žlabu možnost snadného připojení k tlakové vodě.

Robustní kontrukce a dlouhá životnost - na napájecí žlaby značky FARMTEC standardně poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky (mimo opotřebitelné díly).

Vývoj, výroba a kompletace vyhřívaných napájecích žlabů FARMTEC probíhá v našem výrobním areálu v Jistebnici.

napájecí žlaby FARMTEC typ JUPITER III napájecí žlaby FARMTEC typ NEPTUN III napájecí žlaby FARMTEC typ TRITON III          napájecí žlaby FARMTEC typ MERKUR III

Napište nám svůj dotaz

Vaše adresa slouží pouze pro zpětnou odezvu.