Napájení skotu

Zajištění dostatečného množství vody pro chovaná zvířata je podmínkou dosažení jejich vysoké užitkovosti. Všechny nerezové napájecí žlaby značky FARMTEC jsou české výroby (vývoj, výroba i montáž) v různých variantách podle kategorie zvířat a místa instalace žlabů.

Napájecí žlab III. generace (v prodeji od května 2020) se skládá ze dvou samostatných částí. Z nohy žlabu (může být žárově zinkovaná Z nebo nerezová N a ve variantě do betonu nebo na beton) a tělesa žlabu (to se skládá ze žárově zinkovaného skeletu a nerezové vany, v níž je vodní hladina).

              

Nabídka napájecích žlabů:

  • Nerezové vyhřívané napájecí žlaby se zátkou
  • Nerezové nevyhřívané napájecí žlaby se zátkou

Napájecí žlaby lze uplatnit u všech kategorií skotu, ovcí a koz a také u koní. 

Naše napájecí žlaby v zimě nezamrznou - noha i tělo žlabu jsou izolované – noha polystyrenem, tělo žlabu – minerální izolační vatou. Výhřevný kabel je umístěn ve dvojitém dně napájecího žlabu, v noze žlabu na přívodu vody je výhřevný samoregulační kabel.

Snadné a rychlé čištění našich žlabů - celá vnitřní plocha žlabu pod vodou (stěny a dno) je přístupná, hladká a bez překážek. Snadné je také čištění plovákové komory - nerezový kryt komory zamezuje přístupu zvířat k plováku, pro obsluhu je však otevírání krytu rychlé a jednoduché bez použití nářadí.

Velká variabilita provedení žlabů - je možné zvolit levé nebo pravé umístění vypouštěcího hrdla, materiál nohy žlabu a způsob jejího kotvení, vypouštěnou vodu při čištění žlabu je také možné napojit přímo do kanalizace (zejména u stlaných provozů). Nohy žlabů jsou připraveny pro jednoduchou instalaci vnějšího vývodu tlakové vody, čímž pomocí rychlospojky a zahradní hadice získáte v okolí žlabu možnost snadného připojení k tlakové vodě.

Robustní kontrukce a dlouhá životnost - na napájecí žlaby značky FARMTEC standardně poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky (mimo opotřebitelné díly).

Vývoj, výroba a kompletace vyhřívaných napájecích žlabů FARMTEC probíhá v našem výrobním areálu v Jistebnici.

napájecí žlaby FARMTEC typ JUPITER III napájecí žlaby FARMTEC typ NEPTUN III napájecí žlaby FARMTEC typ TRITON III          napájecí žlaby FARMTEC typ MERKUR III